تبلیغات
انجمن صنفی کارگران مراکز مخابرات روستایی سبزواربزرگ - مطالب بهمن 1395
 
انجمن صنفی کارگران مراکز مخابرات روستایی سبزواربزرگ
اتحاد وحدت وهمدلی رمز پیروزی
نظرسنجی
آیا ایجاد وبلاگ جهت اطلاع رسانی همکاران مفید است وتوانسته نیاز شمارابرطرف نماید؟
۲۸ بهمن ۹۵ – تذکر نمایندگان مجلس به رئیس جمهور درخصوص تعیین نرخ دستمزد کارگران

به گزارش ایلنا، ۴۵ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری کتبی به رئیس جمهور، خواستار ابلاغ تعیین نرخ دستمزد کارگران بر اساس محاسبات اعلامی بانک مرکزی و مرکز آمار به اعضای شورای عالی کار شدند.
در این تذکر نمایندگان آمده است:بر اساس ماده ۴۱ قانون کار میزان مزد کارگران با توجه به شاخصه های  تورمی که از طرف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مرکز آمار کشور تعیین شده برای ۱۴ قلم کالای اساس در سال ۹۵ هیچگونه سنخیتی نداشته است.
هم اکنون نیز در نحوه محاسبه حقوق کارگران ۶۰ درصد حقوق آنها محاسبه نشده، یعنی ۴۰ درصد ارزش واقعی حقوق خود را دریافت ننموده اند از طرف بنا بر شاخص های سال ۱۳۹۵ حداقل حقوق دستمزد کارگران برای جبران هزینه های معیشتی در سال ۱۳۹۵ می بایستی 26/558/350 ریال در نظر گرفته شود.
لذا لازم است با توجه به وضعیت معیشتی قشر کارگر وضعیف جامعه به وزرای تعاون کار ورفاه اجتماعی، صنعت،معدن وتجارت ،امور اقتصادی ودارایی ابلاغ فرمائید در تعیین نرخ حداقلی کارگران تمامی محاسبات  اعلامی بانک مرکزی ومرکز آمار ایران برای یک خانواده ۴ نفره در نظر گرفته شود بطوریکه شورای عالی کار حداقل حقوق دستمزد کارگران را  26/558/350 ریال محاسبه ودر نظر بگیرد.

http://s1.picofile.com/file/8286581876/028.jpg
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بر اساس اظهارنظرنامه شماره 217216 , مورخه 1391/12/28 مدیرکل  روابط کار و جبران خدمت وزارت کار ,روز سی ام اسفند ماه 1395 جزء تعطیلات رسمی کارگران محسوب میشود و اگر کارکنان مشمول قانون کار در آن روز با تأیید کارفرما مشغول به کار باشند ,از ساعت اول مستحق دریافت اضافه کار خواهند بود.

http://s3.picofile.com/file/8286581542/28.jpg
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران از ساده سازی ارایه خدمات در این شرکت خبر داد و گفت : نخستین مرحله اصلاح دستورالعمل اجرایی « آیین نامه تقاضا و اشتراک تلفن ثابت وخدمات مخابراتی » به منظور ساده سازی ارائه خدمات ،برای یک دوره شش ماهه به تمامی مدیران مناطق در سراسرکشورابلاغ شد .

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل شرکت مخابرات ایران ، دکتر زارعیان با تاکید بر اینکه این دستورالعمل با هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان و رعایت مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ،به منظورساده سازی ارائه خدمات به مشترکان و تکریم ارباب رجوع ،تدوین شده است در باره جزییات آن اظهارداشت : دراین دستورالعمل نحوه ثبت نام،تغییرنام و تغییرمکان تلفن ثابت،شرایط قطع وتخلیه تلفن های مشترکین بدهکار،ثبت نام ودرخواست اینترنت پرسرعت ،خدمات و محصولات جدید مخابراتی و سایرموارد مورد توجه قرارگرفته است.

تغییر نام تلفن ثابت بدون حضور مالک اولیه

معاون امورمشتریان شرکت مخابرات ایران بااعلام جزییات بیشتر در خصوص این دستورالعمل، اظهارداشت : برای تغییر نام تلفن ثابت نیازی به حضور مالک در مراکز مخابراتی نیست و تمامی مراکز موظفند با دریافت مدارک قانونی از قبیل وکالت نامه و هر سند قانونی که به خریدار اجازه انتقال خط تلفن را داده باشد نسبت به درخواست مذکور اقدام کنند .

وی افزود : اصل و کپی کارت ملی خریدارو اصل و کپی هر سند قانونی که به نحوی صاحب یا مالک تلفن اقرار به فروش خط تلفن خود همراه با مکان نصب تلفن یا به صورت جداگانه کرده باشد برای انتقال تلفن به نام مالک جدید کفایت می کند .

دکتر زارعیان اضافه کرد : در صورت عدم وجود مدارک فوق الذکرفقط با ارایه سند مکان مورد نظر(جایی که تلفن ثابت نصب است ) تغییر نام انجام می شود ، اما از خریدار تعهد گرفته شود که چنانچه مالک تلفن درخواست خط تلفن به نام خود را داشته باشد ، خط تلفن به ایشان بازگردانده شود.

دکتر زارعیان در خصوص تغییر نام تلفن های مالکان حقوقی گفت : اصل و یا کپی روزنامه رسمی یا آگهی آخرین تغییرات یا ارایه گواهی اداره ثبت شرکت ها و معرفی نامه برای اشخاص حقوقی در سربرگ شرکت با مهر شرکت مدارک مورد نیاز نقل و انتقال این دسته از مشترکان می باشد .

وی تاکید کرد: چنانچه مالک یا نماینده قانونی او و خریدار در دفاتر امور مشترکین یا دفاتر خدمات مشترکین حضور پیدا کنند انتقال خط تلفن فقط با اخذ کپی کارت ملی خریدار انجام می شود

ثبت نام تلفن ثابت فقط با کارت ملی

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت : متقاضیان تلفن ثابت با تکمیل فرم ثبت نام و ارائه کارت ملی می توانند صاحب تلفن شوند و متقاضیان حقوقی نیز کافی است یکی از مدارک ثبت شرکت را برای ثبت نام به همراه داشته باشند .

دکتر زارعیان در عین حال تاکید کرد : اشخاص حقوقی دولتی و موسسات عام المنفعه نیز برای ثبت نام تلفن باید تقاضای کتبی و معرفی نماینده با مهر و امضای یکی از مقامات اجرایی ( مدیر عامل ، مدیر ، معاون مدیر یا مدیر کل و سمت های قانونی و حقوقی )، اصل و کپی کارت ملی نماینده معرفی شده و تکمیل فرم ثبت نام را ارایه کنند .

 

تغییرمکان تلفن ثابت با احراز هویت

دکتر زارعیان در زمینه تغییرمکان تلفن یادآور شد : مشترکین باید درخواست خود را به همراه ارایه اصل وکپی کارت ملی و تکمیل فرم درخواست بررسی امکانات ارایه کنند تا تغییر مکان تلفن ثابت صورت گیرد .

تخلیه تلفن های مشترکین بدهکار با رضایت مشترک

معاون امور مشتریان در پاسخ به این سوال که شرایط قطع وتخلیه تلفن های مشترکین بدهکارچگونه است اظهار داشت : برنامه ما در شرکت مخابرات ایران حفظ و تکریم مشتریان است و بنا نداریم تلفنی را تخلیه کنیم، بر همین اساس تلاش بر این است تا قبل از هرگونه اقدامی با مشترک ارتباط برقرار شود و بعد از تایید یا اقرار به رضایت از تخلیه ، این کار صورت گیرد . وی گفت در زمینه قطع یک یا دو طرفه تلفن های بدهکار بر اساس مصوبه سازمان تنظیم عمل می شود ، اما به همکاران در سراسر کشور اعلام شده با اطلاع رسانی از مشترکان عزیز بخواهند نسبت به پرداخت قبوض در زمان مقرر اقدام کنند.

ثبت نام اینترنت پرسرعت مثل تلفن

معاون امور مشتریان با اشاره به اینکه برای ثبت نام ودرخواست اینترنت پرسرعت ، اشخاص حقیقی ، اصل وکپی کارت ملی، تکمیل فرم ثبت نام ضروری است گفت : چنانچه متقاضی مالک تلفن نباشد،حتی الامکان سرویس پیش پرداخت دایرشود،درغیراینصورت ارائه اجاره نامه که نام مالک و مستاجر و شماره تلفن درآن ذکرشده باشد، یا هر مدرک دیگری که اجازه بهره برداری از تلفن به مستاجر داده شده باشد قابل قبول است .

دکتر زارعیان در عین حال تصریح کرد : اشخاص حقوقی خصوصی نیز برای ثبت نام ودرخواست اینترنت پرسرعت باید اصل وکپی آگهی مندرج درروزنامه رسمی یا آگهی آخرین تغییرات یاارایه گواهی اداره ثبت شرکتها، اصل وکپی کارت ملی نماینده معرفی شده شرکت ، تکمیل فرم ثبت نام را ارایه دهند .

وی افزود : اشخاص حقوقی دولتی وموسسات عام المنفعه ، همچنین در این زمینه باید تقاضای سازمان مربوطه را باامضاءرسمی ( مدیر،مدیرعامل،معاون و...، ) به همراه معرفی نماینده و تکمیل فرم ثبت نام را ارسال کنند .

ثبت نام ودرخواست سایرخدمات ومحصولات مخابراتی

دکتر زارعیان در پاسخ به این سوال کهثبت نام ودرخواست سایرخدمات ومحصولات برای مشترکین به چه ترتیبی است اظهارداشت : ارایه سایرسرویسهای مخابراتی به مشترکینی که دارای پرونده در مراکز مخابراتی می باشند صرفا با تکمیل فرم ثبت نام انجام خواهد شد .

پاسخگویی سریع در اولین مراجعه به مشترکین

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اینکه مشترکینی که برای دریافت سرویس وخدمات مراجعه می کنند باید پاسخگویی سریع صورت گیرد گفت: در اولین مراجعه باید امکان یا عدم امکان واگذاری سرویس اعلام شود در غیر این صورت با مراجعه به سایت مرکز تماس و یا پیامک اطلاع رسانی صورت گیرد .

وی با بیان اینکه تغییر مکان و ثبت نام به طور برابر در اولویت دایری تلفن ثابت و اینترنت پر سرعت قرار دارد اظهار داشت : در ثبت نام های تلفنی ، الکترونیکی و فروش ویژه ( غیر حضوری ) با هدف عدم نیاز به مراجعه حضوری مشتری ،احراز هویت و اخذ مدرک در محل مشترک و توسط نماینده شرکت مخابرات ایران / منطقه صورت خواهد گرفت .

 

دکتر زارعیان با اعلام اینکه ، فروش محصولات و خدمات پیش پرداخت به مستاجرین و افراد غیر مالک به صورت حضوری و غیر حضوری بدون نیاز به دریافت مدارک مالک خط تلفن انجام می شود تصریح کرد : همه مردم باید با ساده ترین روش به امکانات مخابراتی دسترسی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه تمامی هزینه ها طبق تعرفه مصوب سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی محاسبه و دریافت می شود یاد آور شد: هزینه های خدمات ارزش افزوده در اولین صورتحساب تلفن مشترک منظور می شود .

معاون امور مشتریان با تاکید بر اینکه ارایه خدمات به صورت غیر حضوری در اولویت بوده و در ثبت نام های جدید نام کاربری و رمز عبور به مشتریان ارایه می شود گفت : مدارک لازم می بایست با مراجعه به محل کار یا منزل مسکونی مشترک دریافت شود.

وی با اعلام اینکه ارایه خدمات جدید به مشترکان بدهکار ، با توجه به سوابق ، عملکرد و... با نظر مدیران مناطق بلا مانع است، گفت : به مدیران امور مشترکین ، مناطق و مراکز اختیار داده می شود که بر اساس شرایط برای ارایه خدمات تصمیم گیری کنند و در صورتی که مشترک خدمات تلفنی ،متقاضی خدمات ارزش افزوده یا سایر خدمات مخابراتی بوده و برای سرویس پیشین مدارک خود را تحویل داده باشد جهت بر قراری سرویس های جدید تنها تکمیل فرم در خواست خدمات کفایت می کند .نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تشكر وقدر دانی
من لم یشكر المخلوق لم یشكر الخالق

هر كه به مهر تو پیوند محبت داردگوبیاسای خوش آسوده كه عزت دارد
طلب جاه ومقام و زر دنیا نكند   آنكه در وادی عشق تو كرامت دارد
گرچه باور داشتیم كه در سوگ عزیزان نشستن سخت است اما نمی دانستم كه كشیدن چنین كوله باری سنگینی از غم واندوه در فقدان پدر فداكار وبا گذشت چقدر طاقت فرساست . در آغاز واقعه ما بودیم تنها مبهوت زده اما با حضورتان پا هایمان را استوار كردید واشك دیدگانمان را به دریا پیوند زدید یاران با عطر وجودتان فضای خانه خالی از وجودش را روشنی وصفا بخشیدید با ناله ما همنوا شدید ودر غم وماتم ما شریك.
همدلان ، یاران سپاس وتشكر از یاریتان وابراز محبت وهمدردیتان .
امید که زحماتتان را در شادیهایتان جبران نمائیم.
                                                                                            اجركم عندالله
از كلیه دوستان ،همکاران و عزیزانی که از راههای دور ونزدیک با حضور خود در مراسم تشییع ،تدفین ترحیم وختم در لحظه لحظه های ماتم واندوه وسوگواری همدوش ما متحمل این درد جانسوز شدند مجددا سپاسگزاری وتشكر مینماییم واز اینكه بخاطر تالم فراوان نمی توانیم این وظیفه خطیر را حضوری به انجام رسانیم پوزش می طلبیم 
خانواده مرحوم محمدحسین عابدی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
خزان زود هنگام و كبود شدن یاس بوستان پیامبر ، تسلیت باد

http://rozup.ir/up/lorpatough/wp-content/mp3/fatemie94/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%20%DB%8C%D8%A7%20%D9%81%D8%A7%D8%B7%D9%85%D9%87%20%D8%B2%D9%87%D8%B1%D8%A7.jpg

فاطمه اكتفا به نامش نكنید
نشناخته توصیف مقامش نكنید
هر كس که در او محبت زهرا نیست
علامه اگر هست سلامش نكنید

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود
خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود
ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه
گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

عجب نوری ز چشم دوستان رفت  عجب خندان گلی از بوستان رفت    
 محبان راپریشان كرده داغش كه از بین محبان ناگهان رفت                                   

همکارعزیزمحمدحسین عابدی(مرکزکلاته عرب)با نهایت تأسف و تأثردرگذشت پدرعزیزتان را به شما خانواده داغدار صمیمانه تسلیت عرض می نماییم و برای آن عزیز سفر كرده از خداوند سبحان علو درجات و برای شما عزیزان صبر جمیل و اجر جزیل خواستاریم .
انجمن صنفی کارگران مراکزمخابرات روستایی سبزواربزرگ
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بسم الله الرحمن الرحیم
پاسخ به همکاران محترمی که مکرراً پیرامون مبحث طرح طبقه بندی مشاغل سوال می نمایند
با سلام و درود و عرض تبریک و تهنیت به مناسبت ایام الله دهه فجر به محضر تمامی همکاران محترم و خوانندگان بزرگوار اعم از خواهران و برادران ؛ همانطور که پیروزی انقلاب اسلامی دستاورد مقاومت و صبر و پایداری و تکیه بر یکتای بی همتا بود ما نیز از این واقعه تاریخی می آموزیم برای رسیدن به اهداف قانونی و منطقی که حقوق به حقه مان می باشد بایستی مقاومت و صبوری و پیگیری را سرلوحه کارمان قرار دهیم . همکاران بزرگوار همانطور که مستحضر می باشید در مبحث طرح طبقه بندی مشاغل ، از سال ۹۴ مبنی بر شکایت و اعتراض کانون نسبت به گروه ارزیابی شده مخابرات ، بالاجبار وزارت کار ارزیابی مجدد شغل را به دو کارشناس ، جناب مشیری (طراح طرح طبقه بندی شرکت مخابرات ایران) و جناب حسین پور ( طراح سازمان مدیریت صنعتی ) جهت تعیین ارزیابی شغلی و تطبیق نسبت به شرح وظایف ارائه نمود که متاسفانه دو کارشناس مذکور به هر دلیلی ارزیابی منصفانه ای انجام نداده شاید هم اعمال نفوذ کارفرما ( شرکت مخابرات ) و غیره بوده است که اگر رعایت انصاف را داشته باشیم بعضاً پیگیری های بی مورد و تلفنهای مکرر و ... با وزارت کار و طراحان مذکور از طرف همکاران هم در این فرصت سوزی و اطاله وقت بی اثر نبوده است که کارشناس طراح از ادامه کار منصرف گردیده . اکنون با پیگیری های به جا ، وزارت کار موهبت لازم را به ما داشته است و طرح مربوط به ما را به کارشناس خبره ی جدیدی واگذار نموده است . جهت تسریع در کار ، معقول و شایسته بود نمایندگان محترم استانها دور از هرگونه حاشیه سازی به ندای کانون ، پاسخ مثبت و به موقع می دادند یعنی اینکه لیست اسامی کارگران مراکز مخابرات استان خود را که مخابرات به اداره کار استانشان ارائه نموده بود در قالب فایل اکسل به صورت اکمل و با تایید اداره کار استان مربوطه به کانون تحویل می نمودند تا در این مسیر جهت انجام ارزیابی شغلی به طراح کمکی می شد چرا که لیست اسامی کارگران مراکز مخابرات روستایی را مخابرات و ادارات کار استانها و یا انجمنهای صنفی به صورت مکانیزه و فیزیکی در قالب نوشتاری به وزارت ارائه نمودند که بایستی این لیستهای نوشتاری مجدد به فایلهای اکسل تبدیل گردد که خود بسیار زمانبر است . این بود نگرانی کانون ! اما حدود دوازده استان لیست اکسل خود را به کانون ارائه نموده که حدود شش استان آن منطبق با لیست فیزیکی ارائه شده وزارت کار می باشد و الباقی با لیست وزارت کار تناقض داشته که این هم مشکل دیگری است . لذا توصیه می نماییم از باب اتمام حجت نمایندگان محترم استانها یا مسئولین انجمنها هرچه سریعتر نسبت به تهیه فایل اکسل به صورت نرم افزاری از همکاران استان با فرمت مطرح شده اقدام و به تایید اداره کار استانشان رسانده و فایل را به کانون جهت تحویل به طراح ارائه نمایند تا این موضوع هرچه سریعتر جمع گردد . قابل ذکر است مبنی بر پیگیری ها و گفتگوهای لازم با وزارت کار و طراح ، فایلهای بدون نقص تحویل شده ارزیابی آنها انجام گرفته و به وزارت کار جهت اجرا ارسال خواهد شد . هرگونه بی توجهی و کوتاهی در توصیه های لازم بر عهده خود نمایندگان یا مسئولین انجمنهای آن استان خواهد بود . در ضمن ابراز می داریم مستند به پیگیریها ، روند کار در این مرحله نسبت به گذشته مطلوب و امیدوار کننده می باشد . چنانچه همکاران نماینده در استانها سوالی داشته باشند اینجانب به عنوان دبیر کانون بر حسب ادب پاسخگو می باشم . پیشاپیش از همکاری شما عزیزان مراتب تقدیر و تشکر را داریم .
با تقدیم احترام ؛ کانون انجمنهای صنفی مخابرات

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

http://s7.picofile.com/file/8284627384/95.jpg

 

گفتم كه سفر كردی تدبیر نه این بود

گفتا چه توان كرد كه تقدیر همین بود

گفتم نه وقت سفرت بود چنین زود

گفتا كه مگو ،مصلحت حق چنین بود

با قلبی آكنده از غم و اندوه درگذشت نابهنگام همکارعزیزمان نعمت الله گلزاری کارگرمرکزیادگارتربت جام که دربازگشت ازمسابقات وشوی شیرازبراثرسانحه تصادف به دیارباقی شتافت به محضرهمکاران وخانواده داغدارایشان ازصمیم قلب تسلیت عرض نموده و

از درگاه ایزد منان برای آن عزیز از دست رفته طلب مغفرت و برای بازماندگان صبروشکیبایی مسئلت می نماییم.


انجمن صنفی کارگران مراکزمخابراتی روستایی سبزواربزرگ

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 
هوالباقی

ز فراق سینه سوزت ،غم سینه سوز داریم

مادرم قسم به مهرت ، نه شب ونه روز داریم

  جناب آقای احمد کلاته میمری با نهایت تاثر وتاسف درگذشت مادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده

از درگاه ایزد متعال برای فقید سعیده علو درجات و

برای شما خانواده محترم صبر و شكیبایی آرزومندیم.

درضمن مراسم ختم فردا 95/11/11درروستای کلاته میمری برگزار میشود

انجمن صنفی کارگران مراکز مخابرات روستایی سبزوار.جوین .جغتای.خوشاب.ششتمد.روداب .داورزن

 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
با سلام و درود به محضر همکاران محترم ؛
 مبحث طرح طبقه بندی مشاغل

همانطور که قبلاً مطلع شدید به حول و قوه الهی وزارت کار ، کارشناس جدید را تعیین و پرونده مذکور را جهت ارزیابی و تطبیق به صورت مکتوب تحویل ایشان نمودند تا به زودی این مهم مبنی بر مستندات و نظریه حوزه اداره کل روابط کار وزارت انجام و مشکل مورد نظر مرتفع گردد . لذا شایسته است همکاران محترم از هرگونه تماس با حوزه مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت ، باب کارشناس تعیین شده و غیره جداً خودداری فرمایند . همانطور که میدانیم فضای مجازی بستری امن برای تبادل اطلاعات مورد نیاز ما نبوده و قطعاً مشکلاتی را به همراه دارد . به محض حصول نتیجه قطعاً همکاران محترم از طریق نمایندگان استانی مطلع خواهند شد . چنانچه مدارک مثمرالاثری برای این موضوع نزد شما می باشد می توانید از طریق نماینده استانتان به دبیر کانون ارسال نمایید تا در روند پرونده مورد استفاده قرار گیرد . همکاران محترم به شکر ایزد منان مشورتها و تبادل نظرهای لازم با تمام فعالان کشور صورت پذیرفته است . در ضمن، پاسخ به نامه انجمن همکاران محترم کردستان جهت قبول دادخواست دریافت گردیده است که به جناب آقای صالحی ریاست آن انجمن تقدیم می نماییم تا در زمان لازم نامه مذکور را اطلاع رسانی نمایند .
کانون و شورای هماهنگی کشور
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بسم الله الرحمن الرحیم
مراتب تقدیروتشکرخودم راازتمامی دوستان ،آشنایان وهمکاران ،اعضای انجمن صنفی کارگران مراکزمخابرات روستایی سبزوار،مهندس فیض آبادی بخشدار محترم رودآب،مهندس نجفی بخشدارباشتین ،رئیس شورای اسلامی بخش داورزن،مهندس سبحانی فرودیگرمقامات دولتی وغیردولتی ،همکاران دیگرشهرستانهای استان که باارسال پیامک ،چاپ بنرواعلامیه ،تلفنی ویا بصورت حضوری درمراسمات ما شرکت نموده وتسلی خاطربازماندگان رافراهم نمودندابراز می نمایم.برای همه دوستان آرزوی موفقیت وسربلندی دارم .انشاءالله خداوندتمامی رفتگان راقرین رحمت فرماید.
باتقدیم احترام محمدرضا حسین آبادی( مرکزتلفن حسین آبادناوی داورزن سبزوار)

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :